Nr katalogowy
DA4718

Bagażnik dachowy 1,9 x 1,2 m Expedition 90 LR Defender Station Wagon / Hard Top

4 631,66 zł
Na zamówienie
(Cena może ulec zmianie)
Więcej informacji
Nr katalogowy DA4718
Model Lr 90/110/Defender (1983-1998), Defender (1999-2006), Defender od 2007
Silnik Diesel, Petrol
Pojemność Diesel 2,5200TDI, 2,5300TDI, 2,5TD, 2,5TD5, 2,2D, 2,4D, 2,5D
Pojemność Petrol 2,5, V8
Producent ROLL CAGE
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:DA4718 - Bagażnik dachowy 1,9 x 1,2 m Expedition 90 LR Defender Station Wagon / Hard Top
Twoja ocena
Zapytaj o produkt

Aktualności / Polecane wpisy

 • Rejestracja samochodu zabytkowego
  Rejestracja samochodu zabytkowego

  Żółte tablice rejestracyjne kojarzą się przede wszystkim z samochodami sprzed pół wieku lub nawet starszymi. Takie auta wyróżniają się designem i bez wątpienia można uznać je za zabytki. Nie wszyscy jednak wiedzą, że zabytkiem może być także znacznie młodsze auto. Ile lat musi mieć samochód, aby uznano go za zabytek i jak przebiega rejestracja takiego pojazdu? O tym opowiemy w poniższym tekście.

  Czytaj dalej »
 • Rodzaje świateł w samochodzie
  Rodzaje świateł w samochodzie

  Zgodnie z przepisami, każdy samochód poruszający się po drogach publicznych musi być wyposażony w odpowiednie oświetlenie. W niniejszym tekście opowiemy, jakie to światła oraz kiedy należy z nich korzystać.

  Czytaj dalej »
 • Jakie są rodzaje napędów 4x4?
  Jakie są rodzaje napędów 4x4?

  Napędy na cztery koła nazywane są różnie przez różnych producentów. Bardzo często zdarza się, że symbole 4x4, AWD czy 4WD uważane są za oznaczenia rodzajów napędów, co nie jest do końca prawdą. Są to jedynie marketingowe nazwy i wszystkie są zamiennie stosowane w zależności od producenta pojazdu. Poszczególne rodzaje napędów 4x4 oferowane są w zależności od typu pojazdu i jego przeznaczenia. Jakie są rodzaje napędów na cztery koła, czym się charakteryzują i różnią od siebie? O czym należy pamiętać podczas użytkowania samochodu z takim napędem oraz jaki rodzaj 4x4 wybrać dla siebie? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w tym wpisie.

  Czytaj dalej »
 • Jak sprawdzić poziom naładowania akumulatora?
  Jak sprawdzić poziom naładowania akumulatora?

  Regularne sprawdzanie stanu naładowania akumulatora jest dobrą praktyką, która pozwoli nam, jako posiadaczom samochodu, uninąć przykrych niespodzianek. I choć najczęściej zdarzają się one zimą, to jednak warto przeprowadzać kontrole w pewnych odstępach czasu również o innych porach roku. Dlaczego to takie ważne? Co może się stać, jeśli nie dopilnujemy tego aspektu? I wreszcie - jak sprawdzić czy akumulator w naszym samochodzie jest naładowany? Tego wszystkiego dowiecie się z poniższego wpisu.

  Czytaj dalej »