Range Rover i Range Rover Sport

Range Rover

Range Rover to flagowy model samochodu marki Land Rover. Pierwszy model samochodu, zjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1970. Niemal od razu spotkał się z publicznym uznaniem. Dużym zaskoczeniem był sam wygląd i możliwości techniczne pojazdu. Elegancki design połączony został z możliwościami terenowymi. Dodatkowo Range Rover to pierwszy samochód dysponujący stałym napędem 4x4.Drapieżności konstrukcji dodaje szeroka, charakterystyczna kratownica osłony chłodnicy oraz boczne wyloty powietrza z silnika.

Każdy element pojazdu wykonany został z wysokiej jakości komponentów zapewniających komfort i bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Masywna bryła oraz zaawansowane technologie zastosowane podczas produkcji sprawiają, że samochód idealnie radzi sobie w trudnym terenie i niesprzyjających warunkach. Model ten napędzają ośmiocylindrowe silniki - diesel o pojemności 3,6 l oraz benzyna o pojemności 5 l.

Range Rover Sport to jak sama nazwa mówi model w wersji sportowej. Dzięki wyjątkowemu designowi oraz idealnym proporcjom zachwyca swoim wyglądem i sprawia, że wręcz nie można oderwać od niego wzroku. Podczas produkcji tego modelu zastosowano szeroką gamę jednostek napędowych, dzięki którym Range Rover Sport wyróżnia się niesamowitymi osiągami. Dla osób ceniących sobie szybką i komfortową jazdę, dużym udogodnieniem będzie zastosowany w tym modelu silnik o pojemności 5.0l V8 Supercharged, który oferuje potężną moc 525KM.

W British Garage znaleźć można wysokiej jakości części, oryginalne oraz zamienne do modeli Range Rover Classic, Range Rover Sport, Range Rover P38, Range Rover L322 i innych. Asortyment dostępny w sklepie pochodzi od znanych i cenionych producentów, dzięki czemu możesz być pewien niezawodnej jakości działania. Kupując tutaj otrzymujesz gwarancję na każdą nabytą część. W razie problemu z wyborem odpowiedniego produktu, zespół fachowców służy profesjonalną poradą. Po dokonaniu zakupu, wysyłka realizowana jest szybko i bezproblemowo

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Części do Range Rover Classic 1970 - 1994

Części do Range Rover P38 1995 - 2001

Części do Range Rover L322 2002-2009

Części do Range Rover 2010 - 2012

Części do Range Rover L405 od 2013

Części do Range Rover Sport 2005 - 2009

Części do Range Rover Sport 2010 - 2013

Części do Range Rover Sport od 2014

Części do Range Rover Evoque od 2012

Części do Range Rover Evoque od 2019

Części do Range Rover Velar od 2017