Land Rover Discovery 1, 2, 3, 4, 5

Land Rover Discovery

Pierwszy Land Rover Discovery wyprodukowany został w roku 1989. Charakterystyczny design oraz zastosowane podczas produkcji rozwiązania sprawiają, że model zaliczany jest do luksusowych aut terenowych. Doskonale sprawdzi się zarówno podczas jazdy w mieście jak również w trakcie wycieczki po bezdrożach. Jedną z zalet Discovery jest przestronne wnętrze. Wygodnie może podróżować w nim 7 osób. Kolejnym plusem tego modelu jest wyjątkowy design. Samochód zaprojektowany został w prostej a zarazem nowoczesnej stylistyce, którą wyróżniają przeszklenia umiejscowione po bokach i na dachu pojazdu. Na przestrzeni lat samochód został udoskonalany i ulepszany. Kolejno pojawiały się nowe generacje - Discovery 1,2,3,4,5, które wzbogacane były o nowe rozwiązania techniczne, dodatkowo zwiększały komfort jazdy. Jedną ze zmian jaka pojawiła się już w drugiej generacji pojazdu jest zawieszenie. Oprócz tego auto otrzymało nowe silniki, nadwozie, mosty napędowe i elektroniczne systemy trakcji oraz pokonywania wzniesień. Lekko zmienił się również design, zmieniono nadwozie i ramę pojazdu.

W nowych modelach pojazdu, Discovery 4 generacji, montowane są mocne turbodiesle o pojemności 2,7 do 3 litrów. Posiadają sześciostopniową skrzynię biegów. Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort jazdy w terenie, zastosowano osobne zawieszenie w każdym kole, zawieszenie pneumatyczne, systemy Terrain i kontroli zjazdu. To wszystko mocno podkreśliło luksusowy charakter pojazdu, który sprosta wymaganiom każdego pasjonata terenowych wycieczek.

Samochód Land Rover Discovery to idealna propozycja dla osób ceniących sobie idealną kombinację stylu oraz duże możliwości jazdy w terenie. W tym aucie możesz czuć się bezpiecznie nawet podczas podróży w najtrudniejszych warunkach.

W sklepie British Garage znajdziesz pełen asortyment części samochodowych do Land Rovera Discovery 1,2,3,4,5 generacji. Każda z nich pochodzi od cenionych producentów, dzięki czemu masz pewność ich solidności. Do wyboru produkty oryginalne oraz zamienniki o wysokiej jakości w przystępnych cenach. W razie problemu z wyborem odpowiedniej części, doświadczeni i kompetentni pracownicy chętnie doradzą i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania. Zamawiając w British Garage możesz być pewien, że wysyłka zostanie zrealizowana w wyznaczonym terminie w bezpieczny sposób. Zamówione części trafiają w ręce Klienta w solidnie zabezpieczonym opakowaniu, tak aby żadna z nich nie uległa zniszczeniu.

British Garage zaprasza na zakupy!

Części do Discovery (1989 - 1998)

Części do Discovery 2 (1999 - 2004)

Części do Discovery 3 (2005- 2009)

Części do Discovery 4 od 2010

Części do Discovery Sport od 2014

Części do Discovery od 2017