Jaguar XK

Jaguar XK

Pierwsza wersja samochodu Jaguar XK przedstawiona została przez brytyjską firmę Jaguar w 1996 roku. Był to luksusowy samochód sportowy o nadwoziu coupe kabriolet (produkowany w latach 1997-2015). Wersja XK, była bezpośrednim następcą Jaguara XJS. W latach 2005 - 2014 na rynku pojawiła się druga generacja samochodu, wyposażona w 8 cylindrowy silnik o nazwie Jaguar AJ-V8.

Wśród dostępnych wersji samochodu znajdziemy:

  • '96 XK8 Coupé,
  • '02 XKR Coupé,
  • '06 XKR,
  • '08 XKR-S.

Oferta:

W ofercie sklepu internetowego British Garage znajdziesz szeroki asortyment części samochodowych do Jaguara XK. Dysponujemy bogatą ofertą komponentów pochodzących od znanych i cenionych producentów, dzięki czemu kupując produkt u nas masz pewność niezawodnej jakości działania. Części dostępne w naszym sklepie są solidne i trwałe na uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy naszym Klientom ofertę dostosowaną na każdą kieszeń, w sklepie British Garage znajdziesz zarówno części oryginalne jak również zamienniki w atrakcyjnych cenach.

Znajdziesz u nas komponenty odpowiednie do każdej wersji pojazdu. W razie problemu z wyborem odpowiedniego wariantu, nasz zespół specjalistów służy pomoże Ci w dokonaniu wyboru. Wysyłkę realizujemy terminowo, ze szczególną dbałością o każdy nawet najmniejszy detal. Części samochodowe do Jaguara XJ zostają odpowiednio zabezpieczone przed wysyłką, tak by w żaden sposób nie uległy zniszczeniom podczas transportu.

Zapraszamy do zakupu!

Części do Jaguar XK - XKR X150, 2006 - 2014

Części do Jaguar XK8 - XKR X100, 1996 - 2005