Jaguar XF

Jaguar XF

Jaguar XF, to samochód osobowy klasy średniej - wyższej. Pierwszy model wyprodukowany został w 2007 roku, przez indyjski koncern motoryzacyjny Tata Motors. Druga generacja modelu pojawiła się w roku 2015.

Prototyp samochodu, po raz pierwszy zaprezentowany został na początku 2007 roku podczas targów w Detroit. Oficjalna wersja pojazdu zagościła natomiast na targach motoryzacyjnych w Frankfurcie kilka miesięcy później. Wersja produkcyjna zawierała jednak zupełnie inny niż w przypadku pierwowzoru pas przedni. Podczas targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku w 2011 roku, zaprezentowana została wersja samochodu po face liftingu, w którym zamieszczono nowe reflektory (wyposażone w światła do jazdy dziennej w technologii LED) w pasie przednim pojazdu, zderzaki, atrapę chłodnicy, tylne lampy LED. Zmieniło się także wnętrze pojazdu, zastosowano nowe koło kierownicy oraz lekko zmodyfikowano design panelu klimatyzacji.

Zmiany zapoczątkował także rok 2012, kiedy to na rynku zagościła wersja kombi Jaguara XF, podczas targów w Los Angeles przedstawiono także wersję XFR-S pojazdu. W 2014 roku, zaprezentowano wersję usportowioną - Jaguar XFR-S Sportbrake kombi. Pojazdy wyposażone zostały w 5 litrowy silnik benzynowy o układzie V8 o mocy 542 KM.

Części oryginalne i zamienne

British Garage oferuje szeroki asortyment części samochodowych do Jaguara XF i nie tylko. Kupisz u nas zarówno komponenty oryginalne jak również zamienne w atrakcyjnych cenach. Z najwyższą starannością podchodzimy do realizowanych zleceń, dając Państwu możliwość wyboru spośród szeregu dostępnych produktów. Dostępne w sklepie części samochodowe pochodzą od znanych i cenionych producentów, dzięki czemu masz pewność najwyższej jakości produkcji.

W naszym sklepie motoryzacyjnym, macie możliwość wyboru spośród szeregu dostępnych produktów. Dla nas najważniejszy jest Klient, dlatego w każdym przypadku, możesz skorzystać z porady naszych ekspertów. W razie problemu z wyborem odpowiedniego rozwiązania, wykwalifikowany pracownik, chętnie doradzi i pomoże wybrać najodpowiedniejszą z dostępnych opcji.

Przesyłka realizowana jest terminowo i bez opóźnień. Zamówiona część trafia w ręce Klienta w pełni zabezpieczona, dzięki czemu nie ulega zniszczeniu podczas transportu!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Części do Jaguar XF - XFR X250 2008 - 2015

Części do Jaguar XF X260 od 2015