Części Jaguar X-Type

Jaguar X-Type

Jaguar X-Type to samochód osobowy zaliczany do klasy średniej. Oficjalnie zaprezentowany został w 2001 roku, wyprodukowany przez koncern motoryzacyjny Ford Motor Company pod brytyjską marką Jaguar. Pierwszy model pojazdu zbudowany został na płycie podłogowej CD132.

Znaczące zmiany pojawiły się już w roku 2003, kiedy to wprowadzono, pierwszy silnik wysokoprężny. Rok później w samochodzie zmieniona została karoseria a także wzbogacono model o nową wersję - kombi. Kilka lat później, dokładnie w 2007 roku, auto przeszło kolejną z rzędu modyfikację. Przemodelowany został przedni pas pojazdu, zmieniono atrapę chłodnicy a także zderzak. Dodatkowo zmieniła się skrzynia biegów, którą zmodyfikowano na 6-biegową automatyczną skrzynię biegów.

Samochód Jaguar X-Type, występuje w następujących wersjach wyposażeniowych:

  • Classic,
  • SE,
  • LE,
  • Lux,
  • High,
  • Sport.

Oferta sklepu British Garage:

Oferujemy wysokiej jakości części oryginalne i zamienne do samochodu Jaguar X-Type i nie tylko. Proponowane przez nas komponenty pochodzą od znanych i cenionych producentów, dzięki czemu masz pewność najwyższej jakości. Dbamy o zadowolenie Klientów, w British Garage znajdziesz różne warianty części samochodowych, odpowiednich na każdą kieszeń. Wśród dostępnych komponentów znajdziesz: chłodnice, filtry paliwa, klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, filtry paliwa, zaciski i cylinderki, pompy, przewody i wiele innych.

W razie problemu z wyborem odpowiedniego rozwiązania, nasz zespół fachowców chętnie Ci pomoże!

Wysyłka zamówionej przez Klienta rzeczy realizowana jest terminowo i bez żadnych, zbędnych opóźnień. Każdy zakupiony komponent zostaje odpowiednio zapakowany i zabezpieczony, dzięki czemu podczas transportu nie ulega zniszczeniu.

Zapraszamy do zakupu!

Części do Jaguara X-Type X400, 2001 - 2009