Części samochodowe Jaguar S-Type

Jaguar S-Type

Jaguar S-Type to samochód sportowy wyprodukowany przez Ford Motor Company pod marką Jaguar. Zaliczany jest do klasy średnio-wyższej a wyglądem znacząco przypomina swoją bliźniaczą odmianę - Lincolna LS. Samochód po raz pierwszy zaprezentowany został w Birmingham na organizowanych targach motoryzacyjnych.

Pierwszy raz o samochodzie Jaguar S-Type usłyszeliśmy w latach 60 ubiegłego wieku. Wówczas z fabryk marki, wyjechały pierwsze modele pojazdu o charakterystycznym wyglądzie luksusowej limuzyny. W kolejnych latach design samochodu zmieniał się, pierwsza poważna modyfikacja przeprowadzona została w roku 1999. W 2002 roku Jaguar przeszedł modyfikacje zawieszenia, które w efekcie stało się bardziej trwałe a co za tym idzie bezpieczniejsze. Zmieniona została również atrapa chłodnicy i zestaw wskaźników. W roku 2002, wprowadzona została również usportowiona wersja samochodu w wersji R, w której umieszczono silnik o mocy 395 koni mechanicznych.

Części oryginalne i zamienniki

W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę części oryginalnych oraz zamiennych. Wszystkie dostępne komponenty pochodzą od znanych i cenionych producentów, dzięki czemu nie musisz martwić się o ich jakość. Proponujemy wysokiej jakości komponenty, które charakteryzuje wytrzymałość i trwałość. Szeroka oferta możliwości, sprawia, że każdy kierowca znajdzie u nas część odpowiednią, w cenie, dostosowanej do możliwości.

Tutaj najważniejszy jest Klient i jego oczekiwania. W sklepie British Garage, znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. W razie problemu z wyborem odpowiedniego produktu, nasz zespół fachowców chętnie doradzi i pomoże w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Wysyłka zamówionego produktu realizowana jest szybko i przede wszystkim terminowo, dzięki czemu możesz spokojnie ustalić termin wizyty u mechanika bez obaw o opóźnienia.

Zapraszamy do zakupu!

Części do Jaguara S-Type 1999 - 2008