Części Jaguar F-Type

Jaguar F-Type

Jaguar F-Type to luksusowy samochód sportowy, wyprodukowany z myślą o kierowcach ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy. Auto zaprojektowane zostało przez Iana Calluma i jest godnym następcą E-Type, cieszącego się popularnością na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Pierwszy pierwowzór samochodu - prototyp CX16, zaprezentowany został w 2011 roku. Pod względem konstrukcji i zastosowanych rozwiązań auto przypomina model XK.

23 listopada 2013 roku Jaguar F-Type miał swoją premierę w Los Angeles w salonie w wersji F-Type Coupe. Auto spotkać możemy dokładnie w czterech wersjach napędowych:

  • F-Type S o mocy 380 KM,
  • F-Type R o mocy 550 KM,
  • dwóch bazowych o mocy 300 KM i 340 KM.

Ostatni model samochodu F-Type British Design Edition, pojawił się na rynku w roku 2016. Silnik samochodu niczym nie różni się od wersji S. Zmieniło się jednak nadwozie, otrzymało sportowy design a także ulepszone wyposażenie - 20-calowe koła oraz wzmocniony układ hamulcowy. Model ten dostępny jest jedynie w 4 wersjach kolorystycznych.

Części oryginalne i zamienne

W sklepie motoryzacyjnym British Garage znajdziesz szeroką ofertę wysokiej jakości części samochodowych do Jaguara F-Type. Oferujemy komponenty oryginalne oraz zamienniki pochodzące od znanych i cenionych producentów. Znajdziesz u nas części do każdej z powyżej wymienionych wersji samochodu. W trosce o zadowolenie i bezpieczeństwo Klienta zadbaliśmy o najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktów. W naszym sklepie znajdziesz warianty w różnych cenach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Kadra pracownicza naszego sklepu to zespół doświadczonych specjalistów. W razie problemu z wyborem odpowiedniej części, chętnie służymy pomocą. Dzięki nam nie musisz martwić się, że po zamówieniu wybranej przez siebie części nie będzie ona pasować.

Zapraszamy do kontaktu i dokonania zakupu!

Części do Jaguara F-Type X152 od 2013